دسته بندي ها

جستجو

لينک هاي روزانه

جعبه پیام




امکانات


آرشيو

خبرنامه

آمار

آنلاین : 1
بازدید امروز : 13
بازدید دیروز : 1
بازدید هفته گذشته : 17
بازدید ماه گذشته : 29
بازدید سال گذشته : 2018
کل بازدید : 4809

لينک دوستان

دستگاه سانترال در بدو خرید جعبه ای خالی است و متناسب به مدل آن با تهیه کارت های خط شهری و داخلی تجهیز می شود . کارت های داخلی با ظرفیت های مختلفی در نظر گرفته شده است که برای کاربران خود محدودیت هایی قائل شده است اما یک ویژگی مهم وحیاتی برای کاربرانی خاص در نظر گرفته است .

تلفن سانترال به 3 دسته بزرگ تلفن هایبرید ، دیجیتال و دکت تقسیم بندی می شود .  دو دسته بندی اول که شامل تلفن های رومیزی است قابلیتی خاص را به کاربران دستگاه سانترال می دهند و آن هم امکان اتصال یک تلفن دیگر به تلفن اصلی است .

Digital Extra Device Port  و تلفن سانترال دیجیتال

Digital Extra Device Port یا پورت اضافه دیجیتال . برای فهم بهتر می توان این گونه بیان کرد که می توان یک داخلی دیجیتال اضافه از تلفن دیجیتال گرفت .

اگر به پشت تلفن های دیجیتال دقت کنید 2 درگاه سوکت در نظر گرفته شده است .

TO TEL

TO MAIN UNIT

تلفن سانترال از طریق سیم دو زوجی تخت به کارت داخلی سانترال متصل می شود . در واقع از یک طرف با اتصال به درگاه TO MAIN UNIT از طریق سر سوکت RJ-11 1و از سمت دیگر با سربندی در کابل آمفونل در سانترال تعریف می شود . این روند در کلیه تلفن های سانترال هایبرید و دیجیتال به یک روش است اما در تلفن دیجیتال یک درگاه دیگری نیز در نظر گرفته شده است با نام TO TEL . این درگاه به کاربری دیگر این امکان را می دهد تا داخلی کاملاً مجزا و تفکیک شده از این گوشی تلفنی را تعریف کرده و استفاده نماید .

در واقع تلفن دیجیتالی دیگر در فاصله نهایتاً دو متری را با استفاده از سیم دو زوجی به تلفن اصلی متصل به سانترال می توان تعریف نمود .

ویژگی های DXDP

این امکان در سانترال ویژگی های منحصر به فرد دارد که می توان به چند مورد آن به صورت کاملاً خلاصه اشاره کرد :

تعریف یک خط با شماره داخلی مجزا و منحصر به فرد

بهره گیری از امکانات سانترال پاناسونیک به صورت کاملاً یکسان

استفاده بهینه از فضای کارت های سانترال

صرفه جویی در خرید هر کارت داخلی دیجیتال

دو برابر کردن ظرفیت محیط در صورت افزایش داخلی

کاهش هزینه سیم کشی از سانترال به هر تلفن

با توجه به موارد فوق وجود این امکان در دسری پرظرفیت را می توان یک گزینه کاملاً قابل اتکا نامید زیرا در کاهش هزینه های خرید کارت داخلی و حتی هزینه سیم و سیم کشی نیز نیز تأثیر مستقیم و بسیار زیادی دارد .

 

 

نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:42 توسط : سانترال | دسته : | 47 بازدید
 • []

 • Sip پروتکل و یا یکی از مجموعه راه های اتصال صدا بر روی بستر اینترنت است. Sip در واقع یکی از قدرتمند ترین این راه ها و مسیرهای ارتباطی است که باعث می شود کلیه محصولات صرف نظر از برند ویژگی که دارند در صورت تبعیت از این پروتکل بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در اقع sip را می توان یکی از مهم ترین و پایه ای ترین قسمت یک ارتباط دانست.

  پاناسونیک در سری دستگاه سانترال پرظرفیت خود امکان ارتباط اینترنتی را برای کاربران خود فراهم کرد اما این ویژگی را به دو دسته محدود و نا محدود دسته بندی کرده است:

  بهره گیری از ارتباط اینترنتی به صورت محدود (voip)

  در سانترال پرظرفیت سری دیجیتال (TDA) این ویژگی به دو روش امکان پذیر است :

  ارتباط چند تلفن تحت شبکه به یکدیگر

  ارتباط چند دستگاه سانترال به یکدیگر

  بهره گیری از ارتباط اینترنتی نامحدود (VOIP)

  در سانترال پرظرفیت سری TDE با وجود کارت های TDE0110 و TDE0111 به راه اندازی محصولی مبتنی بر IP تلاش شده است که در این زمینه پاناسونیک بسیار موفق بوده است، با نصب این کارت ها بر روی دستگاه سانترال به راحتی می توان از سرویس های نامحدود ی بهره برد.

  در این سیستم با کمک گرفتن از کارت های TDA0470 و TDA0490 می توان ، چند مرکز تلفن سانترال و یا چند تلفن تحت شبکه را به یکدیگر امکان پذیر می کند. در این سرویس فقط می توان از تلفن تحت شبکه سری NT پاناسونیک استفاده نمود.

  مانند:

  امکان بهره گیری از موبایل به عنوان یک داخلی

  امکان استفاده از انواع تلفن های تحت شبکه با هر برندی

  ممکن ساختن بهره گیری از کامپیوتر به عنوان تلفن داخلی

  امکان ارتباط چند دستگاه سانترال به یکدیگر

  و......

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:42 توسط : سانترال | دسته : | 41 بازدید
 • []

 • در شرکت‌های کوچک برای بهینه‌سازی تماس‌ها اغلب از سیستم‌های سانترال کم‌ظرفیت استفاده می‌شود که این سیستم‌ها در هنگام توسعه شرکت قابل‌استفاده نیست و برای این منظور باید به فکر چاره‌ای افتاد

  شرکت‌ها و مجموعه‌ها همواره در حال پیشرفت هستند. رد این مجموعه‌ها برای افزایش سرعت پیشرفت از افرادی کاری دعوت به همکاری می‌کنند که درنهایت این دعوت به همکاری موجب توسعه سازمان و افزایش تعداد کارکنان می‌شود. این افزایش تبعاتی خاص دارد که در تک‌تک زمینه به چشم می‌خورد. اما اولین نکته‌ای که در نظر گرفته می‌شود ایجاد فضایی برای این افراد برای اشتغال به کار و هم‌چنین قرار دادن تجهیزاتی ارتباطی برای برآورده ساختن نیازهای سیستم است.

  آیا قصد خرید خط 4 یا 5 رقمی را دارد؟

  آیا تعداد خطوط شهری قابل‌افزایش است؟

  آیا به گسترش دفتر کار خود در محدوده جغرافیایی تمایل دارد؟

  کارکنان خود را تا چه تعداد در نظر گرفته‌اید؟ آیا تعداد خاصی در نظر دارید و یا با افزایش کارها تمایل به جذب کارمند دارد؟

  اگر محیط کار دارای دفاتر و یا کارخانه‌ای در منطقه دیگری است تمایل به یکپارچه‌سازی آن‌ها با یکدیگر را دارد؟

  سانترال پاناسونیک

  مدیرانی که در پاسخ به سؤال 4 و 5 گزینه بله را انتخاب می‌کنند و نیاز به یکپارچه‌سازی دفاتر خود را احساس می‌کنند باید با توجه به سؤالات 1تا3 از سری تحت شبکه پاناسونیک استفاده نمایند. تفاوت این دو سری پرظرفیت در قابلیت اتصال از راه دور و یکپارچه‌سازی مراکز تلفن با یکدیگر است که این ویژگی بارز محصولات سری KX-TDE100/200/600  است.

  پاسخ به این سؤال و سؤالاتی این‌چنینی به فرد کمک می‌کند تا بتواند بهترین انتخاب را متناسب با ویژگی و قابلیت‌های هر دستگاه داشته باشد اما بیشتر شرکت‌های این‌چنینی هنگام ارتقاء دستگاه از کم‌ظرفیت‌ترین دستگاه سری TDA استفاده می‌کنند مانند KX-TDA100  و KX-TDA100D

  هم‌چنین با توجه به محدودیت‌های KX-TDA100 در جای دادن کارت اغلب شرکت‌ها از KX-TDA100D استفاده می‌کنند با این تفاوت که در کنار ارتقاء مرکز تلفن خود، تلفن سانترال خود را نیز ارتقاء می‌دهند (از حالت هایبرید به حالت دیجیتال)

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:43 توسط : سانترال | دسته : | 41 بازدید
 • []

 • تعمیر تلفن، تعمیر سانترال، تعمیر فکس، تعمیر سیستم های مخابراتی:

  -  تلفن بیسیم

  -  تلفن رومیزی

  - تعویض انواع تونر ، کاربن ، کارتریج ، فیلم ، ریبون ، درام

  - تعمیر تلفن سانترال (دیجیتال ، هایبرید ، اختصاصی پاناسونیک)

  -  فکس (کاربنی ، حرارتی ، لیزری

  - تعمیر سانترال ( کم ظرفیت ، پرظرفیت ، تحت شبکه )

  - عيب يابي دستگاه و خطوط داخلي و شهري شما

  - برنامه ريزي انواع مراکز تلفن سانترال از قبيل: TDA600,TDA200,TDA100,TD500,TES824

  - فروش سانترال و خرید سانترال های مختلف

  - داکت کشي و کابل کشي توسط افراد مجرب و فني

  - و ...

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:44 توسط : سانترال | دسته : | 37 بازدید
 • []

 • در سانترال تحت شبکه نرم افزاری وجود دارد که CA نام دارد. CA یک نرم افزار کاربردی بسیار سودمند است که در هنگام دریافت تماس و یا برقراری مکالمه ای با هر داخلی و یا شماره ای خارج از سانترال اطلاعات را بر روی صحنه نمایشگر رایانه شما به تصویر می کشد. در واقع این نرم افزار ابزارهایی مختلف را برای ارتقاء ارتباطات همزمان کاربران سانترال پاناسونیک امکان پذیر می سازد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:44 توسط : سانترال | دسته : | 45 بازدید
 • []

 • این نرم افزار برای افرادی با سطوح دسترسی مختلف طراحی شده است که هر فرد با توجه به سطح نیازی که دارد می تواند از این نرم افزارها استفاده کند.

  در سانترال تحت شبکه نرم افزاری وجود دارد که CA نام دارد. CA یک نرم افزار کاربردی بسیار سودمند است که در هنگام دریافت تماس و یا برقراری مکالمه ای با هر داخلی و یا شماره ای خارج از سانترال اطلاعات را بر روی صحنه نمایشگر رایانه شما به تصویر می کشد. در واقع این نرم افزار ابزارهایی مختلف را برای ارتقاء ارتباطات همزمان کاربران سانترال تلفن امکان پذیر می سازد.

  CApro

  استفاده پیشرفته و کارایی های متنوع این نرم افزار هنگام استفاده از این مدل از نرم افزار به سادگی نمود پیدا می کند. این نرم افزار در عین امکان ارتباط تماس ها به فرد این اجازه را می دهد که از در دسترس بودن کاربران در مکان های مختلف اطلاع پیدا کند.

  CA basic

  همانطور که از نامش مشخص است امکان استفاده از نرم افزار را به صورت کاملا ابتدایی و اولیه در اختیار افراد قرار می دهد که می توان توسط این نرم افزار به سرعت و با یک انتخاب تماس ها را برای کارمندان و اپراتورها فراهم آورد.

  از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  شماره گیر تصویری از طریق رایانه   

  منو popup در هنگام دریافت تماس بر روی صفحه مانیتور

  تاریخچه مکالمه هر فرد

  امکان فعال سازی بر روی thinclient برای افراد در هر جای دنیا و ارتباط از طریق بستر وب

  یکپارچه سازی با نرم افزار crm برای نمایش شماره ها و اطلاعات افراد

  دسترسی آسان به قابلیت های عمومی تلفن

  اطلاع از حضور افراد

  امکان ارتباط بسیار آسان به سیتسم پست صوتی شخص (پیغام گیر)

  یکپارچه سازی و امکان فعالیت با نرم افزارهای excel , word و...

  KX-NSC2110 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 10 نفر

  KX-NSC2140 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 40 نفر

  KX-NSC2144 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 128 نفر

  KX-NSC2201 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 1 نفر

  KX-NSC2205 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 5 نفر

  KX-NSC2210 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 10 نفر

  KX-NSC2240 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 40 نفر

  KX-NSC2244 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 128 نفر

  همانطور که بیان شد این نرم افزار بر روی دستگاه سانترال تحت شبکه سری TDE نصب و راه اندازی می شود. برای استفاده از این نرم افزار مدیریتی باید متناسب با نوع نرم افزار و تعداد کاربران از کدهای فعال سازی مختلفی بهره برد. کدهای زیر مربوط به فعال سازی این نرم افزار به حساب می آیند که متناسب با تعداد کاربران و مدل نرم افزار (basic-pro) قابل انتخاب است. 

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:45 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • در شرکت های بزرگ دیگر استفاده از سانترال کم ظرفیت انتخاب و راه حل درستی نیست و باید از سانترال پر ظرفیت استفاده شود. اما بزرگترین سوالی که در ذهن افراد به وجود می آید تفاوت سانترال روی TDA (سانترال دیجیتال) با سانترال سری TDE (سانترال تحت شبکه) چیست؟

  این تفاوتی که این دو محصول دارند که بزرگترین وجه تمایز آنها به حساب می آید کاملا در نام آن شخص است. تحت شبکه بودن و امکان کاربر روی بستر وب از بزرگترین برتری های این محصول به حساب می آید. این ویژگی به کاربر کمک می کند تا چندین دفتر را در نقاط جغرافیایی مختلف ارتباط دهد. همچنین امکان برنامهم ریزی از راه دور و اجرا و پیاده سازی تنظیمات مورد نظر بهترین سیستمی است که می توان از آن بهره برد. سانترال دیجیتال، سیستم های مخابراتی پیشرفته ای هستند که مختص یک سازمان هستند و برای شرکتهایی با چند دفتر مختلف کارایی لازم را ندارد. سانترال پاناسونیک روی TDA با تهیه و نصب کارت های Voip امکان برقراری تماس اینترنتی را می دهد اما با شرایطی و قوانینی خاص که بسیار محدود است و فرد را سریعا از برقراری تماس اینترنتی منصرف میکند.

  این دو سری در بیشتر مدل ها امکاناتی مشابه دارند مانند تعداد خطوط پشتیبانی شهری و تعاد خطوط پشتیبانی خطوط داخلی است. در این دو نکته و امکان استفاده از تلفن های هایبرید، تلفن آنالوگ، تلفن دیجیتال کاملا مشابه هستند اما تفاوت هایی بسیار بزرگ بین این دو سری از محصولات وجود دارد که به شرح آنها می پردازیم.

  پیشتیبانی از پروتکل Sip از ویژگی های مهم و بسیار بی نظیر سانترال تحت شبکه است که در تمام مدل ها از Ka-TDE100 تا Ka-TDE660 بکار رفته است و به کاربر کمک می کند تا بتواند به راحتی با هر وسیله ای از طریق اینترنت به تماس های خود پاسخ دهد و یا به راحتی تماس را برقرار کند.

  سانترال تحت شبکه دارای دو درگاره LAN (درگاه شبکه) است که از این طریق امکان فعال سازی بر روی بستر وب را به کاربر خود می دهد. وجود این دو درگاه به مجموعه کمک می کند تا بتوانند از کار CTI به راحتی استفاده کنند. این کارت در بهبود سیستم پاسخ گویی و مدیریت و کنترل تماس ها بهترین سرویس کمک کننده به حساب می آید.

  همچنین امکان بهره گیری از تلفن هایی تحت شبکه با امکان تعریف و استفاده در چندین جای مختلف از بزرگترین مزایای این سیستم تحت شبکه است که برای کاربران امکان پذیر شده است. استفاده مفید و پویایی از بهترین امکانات تلفن تحت شبکه در هنگام اتصال به سانترال تحت شبکه نمود پیدا می کند.

  وجود کارت ipcmpr که در سری TDE وجود دارد به مجموعه این امکان را می دهد که از طریق فعال سازی کدهایی خاص به جای اشغال فضایی از دستگاه سانترال امکاناتی را فعال کنند که این امر در سانترال TDA امکان پذیر نیست.

  از دیگر تفاوت های این تجهیزات مخابراتی در طریقه برنامه ریزی آن است. که در سری TDA برنامه ریزی فقط از طریق درگاه usb که بر روی دستگاه است میسر می شود اما در سانترال تحت شبکه به دلیل فعال بودن بر روی شبکه WAN, LAN به راحتی می توان از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید تنظیمات مورد نظر را پیاده سازی کنید.

  وجود 2 درگاه وسعی صدا در سانترال پر ظرفیت تحت شبکه به کاربران این امکان را می دهد تا به جای استفاده از کارت های TDA0140 و TDA0141 از طریق یکی از درگاه های صدا، سروی دیزا را به راحتی پایه گذاری کنند و هزینه خرید کارت های مختلف به راحتی کاهش می یابد.

  اطلاعات بیشتر در سایت پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:46 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • در شرکت های بزرگ دیگر استفاده از سانترال که ظرفیت انتخاب و راه حل درستی نیست و باید از دستگاه سانترال  پر ظرفیت استفاده شود. اما بزرگترین سوالی که در ذهن افراد به وجود می آید تفاوت سانترال روی TDA (سانترال دیجیتال) با سانترال سری TDE (سانترال تحت شبکه) چیست؟

  این دو سری در بیشتر مدل ها امکاناتی مشابه دارند مانند تعداد خطوط پشتیبانی شهری و تعاد خطوط پشتیبانی خطوط داخلی است. در این دو نکته و امکان استفاده از تلفن های هایبرید، تلفن پاناسونیک آنالوگ، تلفن دیجیتال کاملا مشابه هستند اما تفاوت هایی بسیار بزرگ بین این دو سری از محصولات وجود دارد که به شرح آنها می پردازیم.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:47 توسط : سانترال | دسته : | 42 بازدید
 • []

 • این محصولات گوشی های ساده با حداقل ویژگی هاست. برای مثال می توان به گوشی KX-TS500 اشاره کرد. این تلفن جزء ساده ترین گوشی های طراحی شده تا به امروز است که می توان گفت مناسب افرادی که کمترین نیاز به تلفن دارند و یا در تلفن سانترال پاناسونیک  فقط وسیله ای ارتباطی جهت اعلام مطلبی به شخص است و برقراری مکالمه و یا انتقال آن نیز در این تلفن امکان پذیر است که جزء ابتدایی ترین امکانات یک تلفن به حساب می آید. این تلفن مخصوص افرادی مانند سرایدار و یا نگهبان است که از تلفن جهت چک کردن و یا مکالمه ای کوتاه استفاده می کند. از پیشرفته ترین این مدل از محصولات می توان گوشی تلفن KX-TS620 را نام برد که دارای سیستم منشی تلفنی و پیغام است که مزیتی بسیار عالی در این زمینه محصولات است. بلندگوی پیشرفته و کلیدهای میانبر تماسی از دیگر ویژگی های این مدل از محصولات به حساب می آید.

  وجود این تلفن ها در مجموعه ها برای برطرف سازی نیاز ارتباطی است که هر فردی با تئجه به سطح دسترسی و میزان تماس ورودی و خروجی که دارد از این تلفن ها استفاده می کند. تلفن انالوگ به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی بهترین وسیله های ارتباطی به حساب می آیند هم چنین این تلفن ها در مدل های مختلف طراحی شده است که امکان انتخاب تلفنی با ویژگی های مختلف را به کاربان خود می دهد.

  سیستم آنالوگ، امواج و سیگنال را به شکل اولیه و کاملا ابتدایی ارسال و دریافت می کند. به همین دلیل دستگاه هایی که از این فناوری استفاده می کنند از کیفیت جالبی برخوردار نیستند. تلفن های آنالوگ نیز به دلیل پیروی از شرایط و ویژگی های این فناوری ارتباطی دارای قابلیت هایی محدود است. کیفیت صدای نسبتا خود و عدم امکان برنامه ریزی تلفن و مدیریت خطوط شهری از پر زنگ ترین ویژگی های بد این تلفن ها است که برای اصلاح این موارد کمپانی های تولید کننده این محصول برای جایگزین از تلفن دیجیتال استفاده می کنند.

  دستگاه سانترال و تلفن آنالوگ

  دستگاه سانترال پاناسونیک در هر مدل و ظرفیتی که باشد امکان اتصال تلفن آنالوگ را دارد که امر توسط نصب کارت داخلی آنالوگ میسر می شود. توسط این کارت می توان داخلی تلفن برای افرادی مشخص کردن که از تلفن استفاده خاصی ندارند.

  هر کدام ار این کارت ها قابلیت نصب بر روی دستگاه سانترال را دارند و متناسب با قابلیت هر کارت از تلفنی خاص پشتیبانی می کنند. هم چنین لازم به ذکر است که به غیر از اتصال این تلفن ها به کارت، دستگاه فکس نیز به عنوان یک داخلی آنالوگ معرفیی می گردد تا به راحتی بتوان نامه های ارسالی و دریافتی را در دستگاه سانترال پاناسونیک پوشش داد.

  کارتهای خطوط داخلی آنالوگ در مراکز تلفن مختلف

  KX-TE82483 کارت 8 خط داخلی آنالوگ در سانترال کم ظرفیت

  KX-TE82480 کارت 8 خط داخلی آنالوگ در سانترال کم ظرفیت

  KX-TDA0173 کارت 8 خط داخلی آنالوگ در سانترال پر ظرفیت

  KX-TDA0174 کارت 16 خط داخلی آنالوگ در سانترال پر ظرفیت

  KX-TDA0175 کارت 16 خط داخلی تلفن آنالوگ به همراه قابلیت چراغ پیغام گیر در سانترال پرظرفیت

  KX-TDA0177 کارت 16 خط داخلی تلفن آنالوگ به همراه قابلیت نمایش مشخصات تماس گیرنده در سانترال پرظرفیت

  KX-TDA6174 کارت 16 خط تلفن آنالوگ در سانترال پر ظرفیت سری KX-TDA/TDE600

  KX-TDA6175 کارت 16 خط داخلی تلفن آنالوگ به همراه قابلیت چراغ پیغام گیر در سانترال پرظرفیت سری KX-TDA/TDE600

  KX-TDA6178 کارت 24 خط داخلی تلفن آنالوگ در سانترال پر ظرفیت سری KX-TDA/TDE600

  اطلاعات بیشتر در سایت پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:47 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • KX-PRD262 تلفنی با ظاهری بسیار شیک و امکاناتی فوق‌العاده می باشد به همین دلیل توصیه می‌شود در منازل و یا شرکت‌های تقریباً کوچک استفاده شود. وجود امکاناتی مانند سازگاری با تلفن همراه و کالر آیدی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است .

  نسل جدید تلفن‌های بی‌سیم، محصولاتی کاملاً متفاوت با تلفن‌های اولیه هستند. وجود ویژگی‌هایی خاص نرم‌افزاری برای افزایش کیفیت و امنیت مکالمات باعث شده تا فرد با خیالی آسوده به مکالمه خود بپردازد. اما هنوز هم با این پیشرفت باورنکردنی امکاناتی کاملاً مشترک در بین این دو نسل وجود دارد.

  منشی تلفنی دیجیتال

  امکان اتصال به دیوار

  مدیریت پیغام‌ها از تلفن سیار

  صدای بهینه‌شده و سرویس بهبود بخش صدا

  وجود کلیدهایی خاص جهت مدیریت برخی امکانات از روی پایه تلفن

  اما نسل جدید، برتری‌های بزرگی نسبت به نسل اولیه دارد که این به‌روزرسانی گامی مستحکم در ورود به دنیای جدید است.

  تلفن فوق‌العاده زیبا با امکان یکپارچه‌سازی با دوگوشی هوشمند

  تلفن بیسیم فقط  پاناسونیک

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:48 توسط : سانترال | دسته : | 41 بازدید
 • []

 • kx- tg1311 با صفحه نمایشگری کوچک و ظاهری زیبا امکاناتی در خور کاربران را ارئه می‌دهد کلید هدایتگر در روی گوشی سبب می‌شود تا به راحتی فرد بتواند در هنگام مطالعه صدا را تنظیم کند و یا در هنگام مشاهده لیست تماس‌های دریافتی و تماس خروجی شماره افراد را مشاهده کند.

  امکان افزایش حداکثر 20گوشی بی سیم دیگر به تلفن از بزرگترین قابلیت‌های این سیستم ارتباطی به حساب می آید که قابلیت محیط را در پاسخ گویی به تماس افزایش می‌دهد.

  تلفن بیسیم پاناسونیک با مشخصات و مدل KX-TG1311

  ایده طراحی تلفن‌های بی سیم از آنجایی که به ذهن تولید کنندگان که افراد بتوانند در هر فاصله‌ای از پایه تلفن بتوانند پاسخ گوی تماس‌های خود باشند. نمایندگی پاناسونیک این محصولات را در سری‌های مختلفی با ویژگی‌های متفاوتی طراحی کرده است که هر فرد می‌‌تواند متناسب با نیاز خود از این گوشی‌ها انتخاب کند.

  تلفنی کوچک با امکان برقراری تماس سریع با قابلیت اتصال به کلید به دستگاه‌های سانترال

  تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx-tg1311

  دفترچه تلفنی با حافظه 50 شماره‌ای به فرد کمک می‌کند تا در هنگام دریافت تماس با مشاهده نام افراد به راحتی بتواند پاسخ گویی تماس‌‌ها باشد. همچنین وجود نور پس زمینه به خواندن شماره و نام افراد در تاریکی و یا محیط‌هایی با نور محدود بسیار کمک میکند.عمر مفید بسیار بالا باطری به کاربر کمک می‌کند تا 17 ساعت مکالمه را به راحتی داشته باشد و پس گوشی در شارژ قرار دهد و در مدت حداکثر 7 ساعت گوشی آماده مکالمه باشد.

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:49 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • در محیط‌های بزرگ مانند منازل وجود یک گوشی بی سیم شاید انتخاب درستی نباشد به همین دلیل استفاده از تلفن‌هایی با دو گوشی بی سیم مانند tg1312 بهترین راه حل است. این گوشی در اصل همان مدل kx- tg1311 است که یک گوشی تک بی سیم دیگر به ان اضافه شده است قابلیت‌های این گوشی مانند مدل اولیه است فقط امکان در دسترس بودن گوشی برای افراد بیشتر شده است.

  امکان استفاده از تلفن بیسیم مدل kx-tg1312  در دستگاه سانترال از دیگر ویژگی های این محصول به حساب می آید

  گوشی بی سیم با قابلیت استفاده از دو گوشی بی سیم در برقراری تماس در سانترال

  کم مصرف بودن این گوشی در مصرف باطری به گونه‌ای است که قادر است 150 ساعت در حالت انتظار قرار گیرد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:49 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • ظاهر شیک و طراحی مدرن آن باعث شده تا گوشی این قابلیت را داشته باشد تا جای اثر انگشت را محو کرده و گوشی در هر لحظه بدون اثر دست قابل استفاده باشد.

  تلفنی با ظاهری زیبا اما صفحه نمایشگر کوچک، صفحه نمایشگر 2 سطری این گوشی باعث می‌شود تا کاربر در هنگام دریافت تماس فقط بتواند شماره فرد و نام فرد را مشاهده کند. البته کوچک بودن lcd این گوشی چندان ضعف بزرگی نیست که باعث شود فرد از خرید این محصول منصرف شود.

  گوشی بی سیم با قابلیت اتصال 3 گوشی اضافه برای سهولت در برقراری تماس

  این گوشی برای کاربران دستگاه سانترال قابل استفاده می باشد

  صفحه نمایشگر با نور پس زمینه زرد به کاربر کمک می‌کند تا در شرایط نور کم نیز بتواند اطلاعات نمایش داده شده بر روی تلفن را مشاهده کند. همچنین قدرت بالا باطری به کاربر کمک ‌می کند تا از 15 ساعت مکالمه بدون نگرانی از قطع شدن لذت ببرد. همچنین در صورت افزایش گوشی به پایه اصلی می‌توان مطالعه‌ای چند نفره (کنفرانسی) را تجربه کرد که این امر از طریق استفاده از دو گوشی بی سیم امکان پذیر است.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:50 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • زیبایی محصول یکی از مهمترین اولویت‌های خرید همه کالاهایی است به دلیل متنوع بودن سلایق افراد نمایندگی پاناسونیک با تلاش بر تکریم مشتری تلاش کرده است تا محصولات متنوعی را وارد بازار کند.

  kx- tg1711 دقیقا از نظر فرم نرم افزاری و امکاناتی که دارد مانند مدل tg1611 است با این تفاوت که به این مدل فقط می توان 2 گوشی دیگر اضافه نمود که جمعا می‌توان از 3 گوشی متصل به یک خط شهری به راحتی استفاده نمود.

  تلفنی با ظاهری زیبا و ویژگی هایی کاملا مناسب برای مصارف خانگی

  کشیده شدن گوشی حالت مستطیلی که به دست آورده است باعث شده تا ظاهر متفاوتی نسبت به مدل قبلی خود داشته باشد. از دیگر امکانات این گوشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

      نور پس زمینه زرد رنگ

  این گوشی برای کاربران دستگاه سانترال قابل استفاده می باشد

  دفترچه تلفن با ظرفیت 50 حافظه

      کلید نمایشگر دو خطی

   

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:51 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • کاربران تلفن ها دیگر از تلفن به عنوان یک وسیله ارتباطی انتظار نداشتند و این ارتقا انتظارات افراد باعث شد تا شرکت‌های تولید کننده تلاش کنند تا سیستم‌های ارتباطی با کیفیت بیشتری را طراحی کنند. در سانترال پاناسونیک

   یکی از این تلفن‌هاست که دستخوش تغییراتی اساسی شده است. وجود صفحه کلید و شماره گیر بر روی پایه گوشی باعث شده تا بتوان در صورت نیاز (هنگامی که تلفن بر روی شارژ است) تماس را بدین گونه ایجاد کرد و مطالعه را از طریق بلندگو آغاز نمود. همچنین وجود بلندگو در پایه تلفن به فرد کمک می کند تا ارتباط داخلی (پایه با تلفن) را به راحتی صورت دهد.

  گوشی بی سیم به همراه پیغام گیر کاملا دیجیتال برای دسترسی راحت به تماس گیرنده. و اپراتور گویا سانترال

  این گوشی درارای پیغام گیری کاملا دیجیتال است که به فرد تماس گیرنده کمک می‌کند تا در هنگام دریافت تماس و عدم جوابگویی از سمت دیگر پیغام مورد نظر خود را بگذارد.

  این تلفن را می توان جرء دسته تلفن سانترال نیز در نظر گرفت.

  دفترچه تلفنی با ظرفیت ثبت 50 شماره این اجازه را به کاربر می‌دهد که در هنگام دریافت تماس نام فرد تماس گیرنده را شنیده و در مورد پاسخ گویی به تماس تصمیم بگیرد. این امر جدای کاربرانی که چشمانی ضعیف دارند بسیار مناسب و کارآمد است. همچنین وجود چراغ اعلام تماس بر روی آنتن گوشی باعث می‌شود تا در هنگام خاموش کردن صدای گوشی باد توسط هشدار مورد توجه دریافت تماس شود.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:56 توسط : سانترال | دسته : | 37 بازدید
 • []

 • افزایش قابلیت‌هایی تلفن‌ها بسته به نیاز هر فرد متفاوت است. به همین دلیل پانسونیک تلفن‌ها و در واقع کلیه محصولات خود را با دایره بزرگی از تغییرات همواره وارد بازار می‌کند. tg2361 نیز جز همین دسته از محصولات است. افزایش یک گوشی بی سیم دیگر به مدل اولیه محصول (tg2361) باعث شده تا کاربر بتواند از سه طریق (گوشی اصلی، گوشی افزایشی، پایه) تماس را پاسخ گو باشد.

  این تلفن بیسیم قابل استفاده در دستگاه سانترال می باشد و به همین ترتیب می توان ان را تلفن سانترال نیز نام داد.

  گوشی بی سیم به همراه منشی دیجیتال کاملا پیشرفته با امکاناتی بی نظیر

  تکنولوژی بهبود و تقویت صدا در این تلفن باعث می‌شود تا در هر شرایطی بتوان صدای فرد را شنید که این ویژگی بسیار مناسب و کارایی زیادی دارد.

  اطلاعات بیشتر در سایت طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:57 توسط : سانترال | دسته : | 43 بازدید
 • []

 • کیفیت صدا یکی از مهمترین نکاتی است که خریداران تجهیزات ارتباطی مانند تلفن به آن اهمیت می‌دهند به همین دلیل وجود سیستم بهبود بخش صدا یکی از ویژگی‌های مهم نرم افزاری هسته تلفن به حساب می آ‌ید.

  امکان افزایش 2 گوشی دیگر به مدل اصلی سبب می‌شود تا بتوان قابلیت‌های سیستم را تا 2 برابر افزایش داد. صفحه نمایشگر 2 سطری با وضوح بسیار مناسب از دیگر ویژگی‌های این گوشی به حساب می‌آید.

  tg2511 از تلفن‌هایی است که به غیر از سیستم بهبود بخش صدا ویژگی دیگری را نیز برای کاربر در نظر گرفته است که توسط کلیدی که در پایین کلید OFF قرار دارد فعال می‌شود

  تلفن بی سیم با کیفیت صدای بی نظیر و دوستدار محیط زیست این تلفن در سانترال های پاناسونیک نیز استفاده میشود

  . eco mode از ویژگی‌های بارز این دستگاه به حساب می‌آید که به کمک آن سیگنال‌های کمتری بین پایه و تلفن متصل می شود که این باعث حفظ محیط زیست از آسیب دیدگی بیشتر می‌شود. همچنین باعث کاهش خطرات ناشی از بیماری‌های خاص است.

  اطلاعا تکمیلی در سایت پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:58 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • تلفن بی سیم با قابلیت‌هایی بی نظیر برای دسترسی راحت

  بعضی افراد هم وجود پایه شماره گیر و یا کلیدهایی تنظیماتی خاص برای تنظیم پیغام گیر را اشکالات اساسی این تلفن بر می‌شمارند که می توان در توجیه این نقض گفت که وجود حافظه 20 دقیقه‌ای موجود در این گوشی بهترین حالت برای حفظ پیام است که کاربر می‌توان داشته باشد.

  این گوشی شیک و زیبا به گونه‌ای طراحی شده که در هر حالتی برای کاربر مفید و کارآمد است. برای برقراری تماس دراین تلفن کافی است نام فرد را بگویید تماس به راحتی برقرار می‌شود. این ویژگی بسیار عالی و بی نظیر در این گوشی باعث می‌شود تا در صورتی که بخواهید بدون استفاده از دست خود مطالعه‌ای لذت بخش داشته باشد به راحتی امکان پذیر است.

  گوشی بی سیم به همراه منشی دیجیتال و سیستم تقویت صدا این تلفن در مرکز تلفن سانترال نیز کارایی دارد

  سیستم کاهش نویز و سیگنال موجود در این تلفن باعث می‌شود تا با فشردن کلید eco mode بر روی گوشی سیگنال‌های مخرب و مضر را به شکل قابل توجهی کاهش داد که وجود این کلید باعث شد تا این تلفن جز محصولات دوستدار محیط زیست قرار گیرد.

  صدای واضح و شفاف در هنگام مکالمه، امکان برقراری تماس گروهی (کنفرانس) و افزایش سه گوشی بی سیم دیگر در کنار سیستم منشی و دیجیتال باعث شده است تا این محصول به تلفنی بی رقیب مبدل شود. این گوشی در مقایسه با قیمت و کارایی که دارد بهترین انتخاب برای کاربر است.

  اطلاعات تکمیلی در طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:58 توسط : سانترال | دسته : | 43 بازدید
 • []

 • پاناسونیک برای کاهش هزینه‌های خرید افراد و به صرفه شدن خرید محصولات خود برخی از محصولات را به صورت بسته‌هایی ترکیبی ارائه می‌دهد. گوشی tg2522 نیز جز همین دسته از کالاهای اقتصادی است که پاناسونیک برای کاربران در نظر گرفته است.

  با توجه به توضیحات فوق می توان این محصول را تلفن سانترال نیز نامید زیرا با اتصال به این مرکز تلفن امکاناتی بی نظیر ار به کاربر خود ارائه می دهد

  در محیط‌هایی بزرگ و یا منازلی که نیاز به دو گوش بی سیم احساس می‌شود خرید یک گوشی اصلی در یک تک گوشی بی سیم از نظر اقتصادی و هزینه آنچنان به صرفه نیست به همین دلیل با ترکیب این دو محصول در کنار یکدیگر به صورت پیش فرض هزینه را برای کاربر کاهش می دهد.

  گوشی دو بیسیم پاناسونیک با منشی دیجیتال و سیستم بهبود بخش صدا در هنگام مکالمه

  گوش دوم با قابلیت‌هایی مشابه با گوشی پایه امکاناتی مانند سیستم بهبود بخش صدا، شنود پیغام از روی گوشی بی سیم، ذکر نام شخص برای برقراری تماس را ارائه می‌دهد که در نوع خود بی نظیر است.

  اطلاعات بیشتر در سایت طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:59 توسط : سانترال | دسته : | 41 بازدید
 • []

 • شکل ظاهری تلفن همواره برای کاربر بسیار پراهمیت بوده است. پاناسونیک در این گوشی تلاش کرده تا گوشی tg2521 را با ظاهری متفاوت با تغییراتی کوچک به بازار عرضه کند.

  از ویزگی های منحصر به فرد این گوشی می توان اتصال به دستگاه سانترال را یاد آور شد.

  تغییر حالت وضعیت بلندگوها برای مکالمه در هنگامی که گوشی را در دست داریم باعث شد تا صفحه نمایشگر تلفن کمی بزرگتر شود و همچنین به روز کردن زنگ هشدار و برنامه هشدار در این گوشی است که در مقایسه با محصولات مشابه خود دچار این تغییر شده است که می‌توان برای تمام روزهای هفته، زنگ هشدار را فعال کرد. این به روز رسانی به کاربران کمک می‌کند تا با خیالی راحت بدون هیچ گونه نگرانی از فراموشی کار خود آن را در تمام روزهای هفته (روزهایی که تنظیم شده است انجام داد.

  گوشی بی سیم با ظاهری شیک و قابلیت‌های بی نظیر و به روز شده مدل‌های پیشین تلفن سانترال پاناسونیک

  همچنین افزایش عمر باطری به کار رفته در این محصول باعث می‌شود تا زمان مکالمه در این محصول به 20 ساعت تغییر کند و فرد به راحتی بعد از گذشت 20 ساعت از زمان مکالمه گوشی را برای مدت حداکثر 7 ساعت در شارژ قرار دهد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:00 توسط : سانترال | دسته : | 62 بازدید
 • []

 • وجود پیغام گیر در تلفن‌ها دیگر امری ضروری است که هر خریدار تلفن اولین گزینه را این موضوع مد نظر دارد. وجود تلفن‌هایی با ویژگی‌های مختلف و کارایی‌های گوناگون به خریداران این امکان را می‌دهد تا بهترین گوشی را متناسب با نیازهای خود تهیه کند. این تلفن بیسیم میتواند یک تلفن سانترال هم باشد

  وجود کلیدهای شنود پیغام و تنظیم صدای کلید پیج (فراخوان) بر پایه پایه گوشی، باعث شده تا بتوان به غیر از شنود پیغام در این حالت، ارتباطی داخلی رایگان نیز با تلفن بی سیم برقرار کرد. همچنین چراغ هشدار بر روی پایه گوشی در صورت چشمک زن بودن به فرد اطلاع می‌دهد که پیغام جدیدی در تلفن ذخیره شده است.

  این گوشی از نظر ظاهری مانند tg2711 است با این تفاوت که در این مدل سیستم منشی تلفنی دیجیتال طراحی شده است که با حافظه 15 دقیقه‌ای امکان ضبط پیغام را برای افراد امکان پذیر می کند.

  گوشی تلفنی با صفحه نمایشگری با وضوح مناسب و منشی تلفنی به عنوان تلفن دیجیتال سانترال پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:00 توسط : سانترال | دسته : | 65 بازدید
 • []

 • دفترچه تلفن این گوشی با قابلیت ذخیره 50 شماره به فرداین امکان را می دهد که در زمان مشخصی شده (در تنظیمات گوشی) فقط تماس‌هایی را اعلام کند که خواسته شده است. به این معنا که در صورت رد تماسی که در لیست تنظیمی وجود ندارد و صدای گوشی نواخته نمی‌شود.

  این تلفن بیسیم قابلیت اتصال به سانترال  را دارد، به همین ترتیب می توان آن را تلفن سانترال نیز نامید.

  گوشی بی سیم با قابلیت ضد خش با ظاهری درخشنده ویژگی‌های منحصر به فرد

  امکان برقراری تماس گروهی (کنفرانسی) و ارتباط رایگان بین پایه و تلفن‌ها (در صورت افزایش گوشی بی سیم) به راحتی امکان پذیر است.

  تلفن سانترال پاناسونیک را با استفاده این تلفن بیسیم در دستگاه سانترال پاناسونیک خود تجربه نمایید

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:01 توسط : سانترال | دسته : | 68 بازدید
 • []

 • این محصول که همان tg3411 به همراه یک گوشی اضافه است که در صورت نیاز کاربران برای خرید گوشی اصلی به همراه پایه هزینه خرید را در ابتدا امر کاهش می‌دهد.

   صفحه نمایشگر کوچک این محصول شاید در ابتدا بد به نظر برسد اما وجود هدفون دایره‌ای شکل که مناسب برای گوشی افراد است به راحتی می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای lcd کوچک این محصول شود

  گوشی زیبا با قابلیت حدف و پاکسازی اثر انگشت از روی خود ، دارای امکات اتصال به  دستگاه سانترال تلفن

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:01 توسط : سانترال | دسته : | 73 بازدید
 • []

 • در تلفن tg3811 عدم امکان تعریف گوشی بی سیم از معضلات کوچک به حساب می‌آید اما این تلفن بازهم طرفداران خاص خود را داشته و دارد این عدم توانایی در تعریف گوشی جدید موجب خارج شدن این محصول از گردونه رقبا نشده است و پاناسونیک در اصل با tg3821 این ویژگی را امکان پذیر کرد.

  این گوشی از نظر ویژگی‌های نرم افزار و سخت افزاری کاملا مانند مدل ابتدایی خود است فقط با این تفاوت که در هنگام افزایش یک گوشی دیگر می‌توان مکالمه گروهی را پایه گذاری کرد. از این کوشی تلفن در دستگاه سانترال میتوانید استفاده نمایید

  امکان برقراری تماس گروهی (کنفرانس) از طریق این گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:01 توسط : سانترال | دسته : | 77 بازدید
 • []

 • بعد از تولید بی سیم با صفحه نمایشگر بزرگ و حروف واضح و کاملا خوانا دیگر کاربران توجهی به تلفن‌هایی با صفحه نمایشگر کوچک و حروف ریز نمی‌کردند. به همین دلیل توسعه و بسط این ویژگی به تمام مدل‌ها یکی از بزرگترین کارهایی بود که پاناسونیک انجام داد.

  این گوشی که مانند مدل tg1311 بسیار ساده است به کاربران این امکان را می دهد تا در هنگام ورود تماس، شماره و یا نام شخص را به راحتی مشاهده و شناسایی نماید. همچنین وجود کلید eco mode به کاربر کمک می کند تا با این کار از امواج مضر در محیط که توسط گوشی ایجاد می‌شود بکاهد.

  گوشی بی سیم ساده با قابلیت حذف نویز و امواج اضافه

   

   

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:02 توسط : سانترال | دسته : | 76 بازدید
 • []

 • سیر تکاملی این محصولات در سال های بین 2002 تا 2013 و اکنون با سرعتی ماورایی صورت گرفت به گونه ای که دیگر در هیچ مغازه و یا فروشگاهی تلفن بی سیم با نوار کاست هایی کوچک برای ضبط پیغام مشاهده نشد و می توان گفت که نسل آن ها به سرعت منقرض شد . پیغام گیرهای پیشرفته ، ظاهر متفاوت گوشی و تعبیه پردازنده هایی قوی تر برای جلوگیری از تداخل مکالمات از جمله حداقل تغییرات نسل دوم تلفن های بی سیم است .

  TGH263 که مدلی به روز شده از TGH262 است را می توان مثالی در این زمینه معرفی کرد که اضافه کردن یک گوشی بی سیم در مجموعه تلفن در حالت اصلی در هنگام خروج از کارخانه موجب کاهش بسیار زیاد هزینه خرید اولیه شده است . این گوشی در کنار دو گوشی دیگر بر روی پایه ای کوچک قرار می گیرد و امکان دسترسی افراد را در محیط های بزرگ به تلفن راحت تر می کند .

  گوشی تلفن بی سیم پاناسونیک جزء محصولاتی است که امروزه می توان در کلیه منازل و محیط ها آن را دید و از کاربردهای آن بهره گرفت . تلفن بی سیم های اولیه که ظاهری سفید رنگ با آنتن هایی کوچک تا تلفن هایی با پیغام گیرهایی که دارای نوار کاست هایی کوچک هستند از جمله تلفن هایی ماندگار است که در اغلب منازل مورد استفاده قرار می گرفت .

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:02 توسط : سانترال | دسته : | 65 بازدید
 • []

 • گسترش و ارتقا محصولات و متنوع بازی هر محصول و ویژگی‌هایی که دارد از جمله اقداماتی است که پاناسونیک برای جلب رضایت مشتری خود انجام می دهد و موجب شده تا این بدنه، بدنه‌ی پر فروش به حساب آید. tg 9391 تلفن با قابلیت‌های متنوعی است که از مدل ابتدایی آن که tg 9321 است نشات می‌گیرد. اضافه کردن یک گوشی با سیم به مدل اولیه باعث شده تا در هنگام نبود برق مکالمه از طریق گوشی انجام داد. وزن سبک گوشی رومیزی و اندازه کوچک خود گوشی رومیزی باعث شده تا در هر جایی به راحتی جای داده شود.

  (نمایندگی سانترال پاناسونیک) پیشرو در امور مخابراتی و کلیه پروژه های خدمات سانترال و مرکز تلفن از قبیل نصب سانترال و راه اندازی مرکز تلفنهای پر ظرفییت و کم ظرفییت و تهیه و تعمیر سانترال ، انواع فکس و گوشیهای مربوطه سانترال و عیب یابی نرم افزاری و سخت افزاری و پیدا کردن و وصل خطوط شهری و داخلی و نگهداری از دستگاه و خطوط شما و فروش سانترال .

  گوشی با قابلیت پشتیبانی از دو خط شهری و قابل برنامه ریزی مناسب با نیاز فرد.

  همچنین می توان ارتباطی رایگان را بین تلفن‌ها از طریق ارتباط سیگنالی (بدون اشغال شدن خط شهری) انجام داد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:03 توسط : سانترال | دسته : | 57 بازدید
 • []

 • وزن کم گوشی‌های بی سیم و گوشی‌های رومیزی در برقراری مکالمه‌ای طولانی بدون احساس دست درد این گوشی را برای افرادی که استفاده زیادی از تلفن دارند مناسب می کند .و مناسب کسانی است که با دست درد مواجه هستند. در واقع این محصول ترکیبی از tg 9391 ، tg939 است که یک گوشی بی سیم به تلفن پایه و گوشی بی سیم اضافه شده است.

  پیغام گیری با گنجایش ضبط 40 دقیقه پیغام باعث شده تا بتوان پیغام هایی تقریبا با ظرفیت 2 برابری را در این گوشی‌ها ذخیره کرد.

  تلفن بی سیم با قابلیت پشتیبانی از نقطه شهری که در کنار داشتن دو گوشی بی سیم مجهز به یک گوشی با سیم است که این گوشی با سیم مجهز به صفحه کلید مناسب برای شماره‌گیری و کلیدهای مدیریتی بر کنترل پیغام ‌ها می باشد .

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:03 توسط : سانترال | دسته : | 69 بازدید
 • []

 • یکی از عوامل فراهم کننده این مکالمه وجود تلفنی است که بتواند از قابلیت تحت شبکه بودن و ارتباط با اینترنت بهره‌مند باشد و برای این منظور پاناسونیک سری NT تلفن‌های دیجیتال را طراحی کرد و به بازار عرضه نمود. این سری از تلفن‌ها مهم‌ترین ویژگی‌ که دارند فعال بودن بر روی بستر وب است که این امر با اتصال از طریق کابل شبکه امکان پذیر می‌شود و دیگر نیازی به کابل کشی و سیم کشی های اضافه نیست.

  صفحه نمایشگر یک سطری کوچک، 8 کلید DSS و بلندگوی دیجیتال از جمله ویژگی‌های این محصول است که در کنار امکان اتصال به شبکهة، تلفنی ایده آل را با بهترین هزینه ارائه می‌کند. کیفیت صدای بی‌نظیر در هنگام مکالمه، سرعت باور نکردنی انتقال اطلاعات نیز از جمله برتری های این گوشی در قیاس با تلفن های دیجیتال می باشد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:04 توسط : سانترال | دسته : | 70 بازدید
 • []

 • تلفن KX-NT343 جزء تلفن‌های تحت شبکه پاناسونیک محسوب می‌شود که به کاربر خود امکان برقراری تماس اینترنتی را می‌دهد و هزینه ارتباطی را بسیار زیاد کاهش می‌دهد. اتصال به شبکه و تحت شبکه بودن آن بزرگترین مزیتی است که این دسته از تلفن ها دارند و این امر سبب متفاوت شدن کاربران اینگونه تلفن‌ها با دیگر کاربران شده است.

  در KX-NT343 که مدل به روز شده KX-NT321 است. تلاش شده تا کلیدهای میانبر موثر بیشتری طراحی شود و صفحه نمایشگر ارتقاء داده شده است . پاناسونیک برای این منظور برای طراحی این تلفن با اقتباس از تلفن KX-DT343 توانست ظاهری بسیار مناسب را با 24 کلید میانبر DSS و صفحه نمایشگر 3 سطری و بلندگوی دیجیتال و کلیدهای میانبر مدیریتی را طراحی کند که با در نظر گرفتن نحوه اتصال تلفن به سانترال (از طریق کابل شبکه) سبب شد تا این گوشی به وسیله‌ای ارتباطی بی نظیری در دستگاه سانترال مبدل گردد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:06 توسط : سانترال | دسته : | 63 بازدید
 • []

 • تعریف در شبکه و امکان جابجایی تلفن و نصب در هر مکان

  امکان استفاده از تلفن بدون محدودیت جغرافیایی

  امکان بهره گیری از کلیه امکانات سانترال مانند پاسخ گویی تماس و انتقال مکالمه و...

  24 کلید تماسی برای برقراری تماس سریع

  امکان برقراری تماس اینترنتی (VOIP)

  امکان دریافت پیغام و مدیریت آن

  سری NT یا همان سری تحت شبکه، تلفن هایی با قابلیت اتصال به شبکه LAN می باشند که از طریق تعریف در دستگاه سانترال پرظرفیت به عنوان یک سیستم ارتباطی با امکان جابجایی آسان شناخته شده اند.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:06 توسط : سانترال | دسته : | 56 بازدید
 • []

 • ایده اولیه طراحی تلفن های دکت برای در دسترس گذاشتن فردی خاص در هر جایی از محیط کار خود است. بدین معنا که بتوان با برقراری تماس داخلی با فرد تماس گرفت. برای حل این مسئله استفاده از تلفن های دکت رایج شد.

  صفحه نمایشگر این گوشی مانند kx-TCA175 شش سطری و نورانی است. اما برخلاف مدل مذکور صفحه کلید نورانی ندارد. اما صفحه کلید تعبیه شده در این گوشی به گونه ای است که آن را در برابر ضربه مقاوم می کند.

  گوشی تلفن سیار پاناسونیک برای نصب در دستگاه سانترال که از طریق آنتن سلولی خاص خود مسافت زیادی را تحت پوشش خود قرار می دهد.

  KX-TCA155 جزء تلفن هایی است که ظاهری کاملا مناسب دارد و در این دسته از تلفن های بی سیم جای دارد که مکالمه را برای افراد به راحتی امکان پذیر می کند. این تلفن در واقع طراحی نوینی از تلفن سانترال است که ویژگی هایی کاملا مشابه با آنها است و امکان برنامه ریزی را به کاربر خود می دهد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:08 توسط : سانترال | دسته : | 70 بازدید
 • []

 • برد زیاد این تلفن ها که توسط آنتن سلولی مخصوص فرد ممکن می شود از قابلیت های برجسته این گوشی است که سبب تمایز این محصول با تلفن های بی سیم خانگی شده است.

  وجود حافظه کافی برای ثبت شماره هایی خاص موجب می شود که به جز شماره هایی که در سانترال ثبت است شماره هایی اضافه برای دسترسی راحت تر ذخیره نمود. این گوشی از نظر قابلیت مشابه TCA275 است و فقط از نظر اندازه، بدنه ای بزرگتر دارد.

  پاناسونیک برای حل معضل عدم دسترسی به افرادی که همواره در محیط شرکت در رفت و آمد هستند به فکر راه حلی افتاده و برای رفع این مشکل سیستم دکت و تلفن بی سیم دکت را طراحی کرد. که با استفاده از این تلفن های مخصوص دستگاه سانترال دیگر بدون هیچ نگرانی می توان در محیط کاری خود قدم برداشت.

  Kx-TCA175 تلفنی با صفحه نمایشگر نورانی است که باعث می شود در همه محیطی بتوان از امکانات گوشی استفاده کرد. همچنین وجود صفحه کلید نورانی به کاربر خود کمک می کند تا شماره گیری بدون اشتباهی در هنگام نبود نور کافی انجام دهد. 

  اطللاعات بیشتر در سایت طاها پاناسونیک

   

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:08 توسط : سانترال | دسته : | 64 بازدید
 • []

 • با استقبال زیاد از تلفن های دکت، پاناسونیک دایره تولید این محصولات را گسترش داد. یکی از محصولات تولید شده گوشی kx-TCA256 است که مدل ارتقا یافته TCA155 است.

  در دسترس بودن بعضی افراد در هر شرایطی یکی از مهمترین نکاتی است که باید رعایت شود. وجود این تلفن بی سیم دکت با برد زیاد بهترین راه حل موجود برای کاربران است.

  گوشی مخصوص دستگاه سانترال با قابلیت حمل در محیط با برد زیاد با امکاناتی ویژه و خاص برای کاربران خاص

  افزودن ویژگی لرزش در هنگام دریافت تماس و کوچک بودن ابعاد گوشی از بزرگترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری تلفن است که سبب می شود در هر شرایطی متوجه دریافت تماس شد و همچنین کوچک شدن اندازه گوشی به نگهداری آن کمک بیشتری می کند. امکان اتصال هدست به آن باعث می شود تا با اتصال تلفن به کمر بتوان در هر شرایطی بدون درگیر کردن دست، به مکالمه پرداخت .

  اطلاعا بیشتر در سایت طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:09 توسط : سانترال | دسته : | 72 بازدید
 • []

 • KX-TCA355 تلفنی بسیار مقاوم است که مناسب افرادی که در محیط های پرخطر و یا در مکانهایی از قیبل کارخانجات و یا انبار فعالیت می کنند .

  صفحه کلید نورانی

  صفحه نمایشگر رنگی

  مدیریت بهینه باطری

  دفترچه تلفنی با ظرفیت ذخیره 200 شماره

  امکان استفاده از هدست در هنگام مکالمه

  قابل استفاده در سانترال پاناسونیک

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:09 توسط : سانترال | دسته : | 67 بازدید
 • []

 • امکان اتصال هدست

  امکان مدیریت پیغام‌ها از طریق کلیدهای میانبر

  امکان تنظیم و مدیریت صفحه نمایشگر

  از حداقل ویژگی‌های این تلفن بسیار زیبا است که می‌توان از آن بهره برد.

  گوشی بسیار سبک در هنگام مکالمه

  استفاده از بلندگوی کاملاً دیجیتال در دستگاه سانترال

  استفاده از سرویس کنفرانس برای ایجاد تماس چندنفره

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:10 توسط : سانترال | دسته : | 68 بازدید
 • []

 • ظاهری شیک و مناسب درخور جایگاه مدیران

  امکان تنظیم زاویه یا پایه تلفن در حالت های مختلف برای راحتی در برقراری تماس و یا مشاهده صفحه نمایشگر

  صفحه نمایشگر 6 سطری به همراه نور پس زمینه مناسب و وضوح بسیار عالی

  درگاه بلوتوث برای انجام مکالمه ای بدون دخالت دست و امکان انجام کارهای دیگر با استفاده از این روش

  وجود کلید های میانبر تماسی 24تایی (کلید DSS) برای برقراری تماس سریع در سانترال

  از دلایل محبوبیت این گوشی می توان موارد زیر را بیان نمود:

  ویژگی های بیان شده در گوشی اولیه نیز وجود دارد اما به دلیل ظاهر شیک و مناسب این تلفن و با توجه به تفاوت هزینه اندک این دو تلفن اغلب مدیران تمایل دارند که از این تلفن استفاده نمایند. چراغ پیغام و هشدار مناسب در کنار صفحه نمایشگر باعث اعلام دریافت تماس و یا اعلام وجود پیغام در صندوق صوتی است.

  پاناسونیک با طراحی گوشی KX-T7636 توانست پیشرفته ترین و به روز ترین گوشی دیجیتال ایستاده را با طراحی زیبا در سری KX-T76 به پایان رساند. این گوشی که تقلیدی از تکنولوژی KX-DT346 است توانست در بدو ورود به بازار توجه مدیران را به خود جلب کند.

  وجود کلید های میانبر مدیریتیتلفن برای سهولت در برنامه ریزی

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:10 توسط : سانترال | دسته : | 77 بازدید
 • []

 • قرار بودن صفحه نمایشگر به صورت مورب و اضافه چند کلید برای برنامه ریزی تلفن و اضافه کردن 4 کلید میانبر تماس دیگر به مدل قبلی از جمله تغییرات در این تلفن است که تا حدودی مناسب و قابل قبول است اما این تغییرات موجب نشد که افراد به خرید این تلفن روی آورند. تنظیم صفحه نمایشگر باعث بهتر دیدن اطلاعات بر روی صفحه شد و اضافه شدن کلید cont برقراری تماس چند نفره را راحت‌ تر می‌کرد اما با توجه به ماهیت طراحی شده این تلفن که گوشی کارشناسی است وجود کلید conf آنچنان مورد استفاده نبوده و یا حداقل نکته‌ای اصلی و قابل توجیه به حساب نمی‌آید.

  از دلایل ناموفق بودن این تلفن دیجیتال در مقایسه با تلفن 7665 می‌توان به تفاوت هزینه خرید و عدم کارایی کلیدهای اضافه شده با توجه به ماهیت تلفن بیان کرد.

  این تلفن را می‌توان ارتقاء یافته مدل پیش‌ خود یعنی T7665 دانست، با تغییراتی کوچک که وجود این تغییرات در مقایسه با تفاوت قیمت آن چندان در دستگاه سانترال مورد استقبال قرار نگرفت.

  وجود 12 کلید dss بر روی گوشی تغییری بسیار مناسب و کارآمد به حساب می‌آید زیرا هر کاربری مطمئنا و بدون شک با داشتن هر تلفنی از این کلیدها به بهترین شکل ممکن استفاده می‌کند. وجود کلید هدایتگر نیز در گوشه تلفن سبب راحت شدن کار با تلفن و فعال و یا غیر فعال کردن برنامه ها حکایت دارد که می‌توان گفت که تغییری بسیار مناسب و به جا بود.

  اطلاعات بیشتر در طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:10 توسط : سانترال | دسته : | 79 بازدید
 • []

 • این تلفن با داشتن حداقل امکانات باز هم تلفنی بی نظیر به حساب می‌آید. وجود 8 کلید میانبر تماسی (کلید dss) موجب شده تا بتوان 8 شماره را برای شماره گیری سریع تعریف نمود. کلید هدایتگر بر روی گوشی سبب شده تا کاربر بتواند راحت‌تر برنامه ریزی های مورد نظر را بر روی تلفن خود پیاده سازی کند. وجود صفحه نمایشگر یک سطری این برنامه ریزی را آسانتر می‌کند.

  لازم به ذکر است این تلفن در حالت معمولی قابل اتصال به خط شهری نمی باشد و فقط در صورت اتصال به دستگاه سانترال قابل استفاده است.

  تلفن KX-DT321 اولین محصول از این سری تلفن دیجیتال به حساب می‌آید .

  پاناسونیک بر روی تلفن‌های دیجیتال ویژگی جدیدی را طراحی کرد که توسط این ویژگی می‌توان از هر تلفن دیجیتال متصل به کارت داخلی دیجیتال یک گوشی دیجیتال دیگر با یک داخلی مجزا اختیار کرد. این ویژگی که نام DXDP نام دارد در واقع این امکان را به کاربران می‌دهد که در صورت داشتن کارت 8 داخلی دیجیتال در دستگاه سانترال 16 داخلی تعریف کنند.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 18:11 توسط : سانترال | دسته : | 74 بازدید
 • []


 • صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  میکروتیک | فرش کاشان | آژانس هواپیمايی | طراحی بنر | اجاره منزل مبله | آموزش بازاریابی | میز کانتر | گیت کنترل تردد | اجاره سوئيت در شيراز | نوبت دهی پزشکان شیراز | پاپ آپ نمایشگاهی | دکتر نوروزیان | ثبت برند | منزل مبله شیراز | ثبت شرکت | منزل مبله | محمد دبیری
  X
  تبليغات