دسته بندي ها

جستجو

لينک هاي روزانه

جعبه پیام
امکانات


آرشيو

خبرنامه

آمار

آنلاین : 1
بازدید امروز : 3
بازدید دیروز : 1
بازدید هفته گذشته : 7
بازدید ماه گذشته : 19
بازدید سال گذشته : 2008
کل بازدید : 4799

لينک دوستان

این محصولات گوشی های ساده با حداقل ویژگی هاست. برای مثال می توان به گوشی KX-TS500 اشاره کرد. این تلفن جزء ساده ترین گوشی های طراحی شده تا به امروز است که می توان گفت مناسب افرادی که کمترین نیاز به تلفن دارند و یا در تلفن سانترال پاناسونیک  فقط وسیله ای ارتباطی جهت اعلام مطلبی به شخص است و برقراری مکالمه و یا انتقال آن نیز در این تلفن امکان پذیر است که جزء ابتدایی ترین امکانات یک تلفن به حساب می آید. این تلفن مخصوص افرادی مانند سرایدار و یا نگهبان است که از تلفن جهت چک کردن و یا مکالمه ای کوتاه استفاده می کند. از پیشرفته ترین این مدل از محصولات می توان گوشی تلفن KX-TS620 را نام برد که دارای سیستم منشی تلفنی و پیغام است که مزیتی بسیار عالی در این زمینه محصولات است. بلندگوی پیشرفته و کلیدهای میانبر تماسی از دیگر ویژگی های این مدل از محصولات به حساب می آید.

وجود این تلفن ها در مجموعه ها برای برطرف سازی نیاز ارتباطی است که هر فردی با تئجه به سطح دسترسی و میزان تماس ورودی و خروجی که دارد از این تلفن ها استفاده می کند. تلفن انالوگ به دلیل به صرفه بودن از نظر اقتصادی بهترین وسیله های ارتباطی به حساب می آیند هم چنین این تلفن ها در مدل های مختلف طراحی شده است که امکان انتخاب تلفنی با ویژگی های مختلف را به کاربان خود می دهد.

سیستم آنالوگ، امواج و سیگنال را به شکل اولیه و کاملا ابتدایی ارسال و دریافت می کند. به همین دلیل دستگاه هایی که از این فناوری استفاده می کنند از کیفیت جالبی برخوردار نیستند. تلفن های آنالوگ نیز به دلیل پیروی از شرایط و ویژگی های این فناوری ارتباطی دارای قابلیت هایی محدود است. کیفیت صدای نسبتا خود و عدم امکان برنامه ریزی تلفن و مدیریت خطوط شهری از پر زنگ ترین ویژگی های بد این تلفن ها است که برای اصلاح این موارد کمپانی های تولید کننده این محصول برای جایگزین از تلفن دیجیتال استفاده می کنند.

دستگاه سانترال و تلفن آنالوگ

دستگاه سانترال پاناسونیک در هر مدل و ظرفیتی که باشد امکان اتصال تلفن آنالوگ را دارد که امر توسط نصب کارت داخلی آنالوگ میسر می شود. توسط این کارت می توان داخلی تلفن برای افرادی مشخص کردن که از تلفن استفاده خاصی ندارند.

هر کدام ار این کارت ها قابلیت نصب بر روی دستگاه سانترال را دارند و متناسب با قابلیت هر کارت از تلفنی خاص پشتیبانی می کنند. هم چنین لازم به ذکر است که به غیر از اتصال این تلفن ها به کارت، دستگاه فکس نیز به عنوان یک داخلی آنالوگ معرفیی می گردد تا به راحتی بتوان نامه های ارسالی و دریافتی را در دستگاه سانترال پاناسونیک پوشش داد.

کارتهای خطوط داخلی آنالوگ در مراکز تلفن مختلف

KX-TE82483 کارت 8 خط داخلی آنالوگ در سانترال کم ظرفیت

KX-TE82480 کارت 8 خط داخلی آنالوگ در سانترال کم ظرفیت

KX-TDA0173 کارت 8 خط داخلی آنالوگ در سانترال پر ظرفیت

KX-TDA0174 کارت 16 خط داخلی آنالوگ در سانترال پر ظرفیت

KX-TDA0175 کارت 16 خط داخلی تلفن آنالوگ به همراه قابلیت چراغ پیغام گیر در سانترال پرظرفیت

KX-TDA0177 کارت 16 خط داخلی تلفن آنالوگ به همراه قابلیت نمایش مشخصات تماس گیرنده در سانترال پرظرفیت

KX-TDA6174 کارت 16 خط تلفن آنالوگ در سانترال پر ظرفیت سری KX-TDA/TDE600

KX-TDA6175 کارت 16 خط داخلی تلفن آنالوگ به همراه قابلیت چراغ پیغام گیر در سانترال پرظرفیت سری KX-TDA/TDE600

KX-TDA6178 کارت 24 خط داخلی تلفن آنالوگ در سانترال پر ظرفیت سری KX-TDA/TDE600

اطلاعات بیشتر در سایت پاناسونیک

 

نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:47 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • در شرکت های بزرگ دیگر استفاده از سانترال که ظرفیت انتخاب و راه حل درستی نیست و باید از دستگاه سانترال  پر ظرفیت استفاده شود. اما بزرگترین سوالی که در ذهن افراد به وجود می آید تفاوت سانترال روی TDA (سانترال دیجیتال) با سانترال سری TDE (سانترال تحت شبکه) چیست؟

  این دو سری در بیشتر مدل ها امکاناتی مشابه دارند مانند تعداد خطوط پشتیبانی شهری و تعاد خطوط پشتیبانی خطوط داخلی است. در این دو نکته و امکان استفاده از تلفن های هایبرید، تلفن پاناسونیک آنالوگ، تلفن دیجیتال کاملا مشابه هستند اما تفاوت هایی بسیار بزرگ بین این دو سری از محصولات وجود دارد که به شرح آنها می پردازیم.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:47 توسط : سانترال | دسته : | 42 بازدید
 • []

 • در شرکت های بزرگ دیگر استفاده از سانترال کم ظرفیت انتخاب و راه حل درستی نیست و باید از سانترال پر ظرفیت استفاده شود. اما بزرگترین سوالی که در ذهن افراد به وجود می آید تفاوت سانترال روی TDA (سانترال دیجیتال) با سانترال سری TDE (سانترال تحت شبکه) چیست؟

  این تفاوتی که این دو محصول دارند که بزرگترین وجه تمایز آنها به حساب می آید کاملا در نام آن شخص است. تحت شبکه بودن و امکان کاربر روی بستر وب از بزرگترین برتری های این محصول به حساب می آید. این ویژگی به کاربر کمک می کند تا چندین دفتر را در نقاط جغرافیایی مختلف ارتباط دهد. همچنین امکان برنامهم ریزی از راه دور و اجرا و پیاده سازی تنظیمات مورد نظر بهترین سیستمی است که می توان از آن بهره برد. سانترال دیجیتال، سیستم های مخابراتی پیشرفته ای هستند که مختص یک سازمان هستند و برای شرکتهایی با چند دفتر مختلف کارایی لازم را ندارد. سانترال پاناسونیک روی TDA با تهیه و نصب کارت های Voip امکان برقراری تماس اینترنتی را می دهد اما با شرایطی و قوانینی خاص که بسیار محدود است و فرد را سریعا از برقراری تماس اینترنتی منصرف میکند.

  این دو سری در بیشتر مدل ها امکاناتی مشابه دارند مانند تعداد خطوط پشتیبانی شهری و تعاد خطوط پشتیبانی خطوط داخلی است. در این دو نکته و امکان استفاده از تلفن های هایبرید، تلفن آنالوگ، تلفن دیجیتال کاملا مشابه هستند اما تفاوت هایی بسیار بزرگ بین این دو سری از محصولات وجود دارد که به شرح آنها می پردازیم.

  پیشتیبانی از پروتکل Sip از ویژگی های مهم و بسیار بی نظیر سانترال تحت شبکه است که در تمام مدل ها از Ka-TDE100 تا Ka-TDE660 بکار رفته است و به کاربر کمک می کند تا بتواند به راحتی با هر وسیله ای از طریق اینترنت به تماس های خود پاسخ دهد و یا به راحتی تماس را برقرار کند.

  سانترال تحت شبکه دارای دو درگاره LAN (درگاه شبکه) است که از این طریق امکان فعال سازی بر روی بستر وب را به کاربر خود می دهد. وجود این دو درگاه به مجموعه کمک می کند تا بتوانند از کار CTI به راحتی استفاده کنند. این کارت در بهبود سیستم پاسخ گویی و مدیریت و کنترل تماس ها بهترین سرویس کمک کننده به حساب می آید.

  همچنین امکان بهره گیری از تلفن هایی تحت شبکه با امکان تعریف و استفاده در چندین جای مختلف از بزرگترین مزایای این سیستم تحت شبکه است که برای کاربران امکان پذیر شده است. استفاده مفید و پویایی از بهترین امکانات تلفن تحت شبکه در هنگام اتصال به سانترال تحت شبکه نمود پیدا می کند.

  وجود کارت ipcmpr که در سری TDE وجود دارد به مجموعه این امکان را می دهد که از طریق فعال سازی کدهایی خاص به جای اشغال فضایی از دستگاه سانترال امکاناتی را فعال کنند که این امر در سانترال TDA امکان پذیر نیست.

  از دیگر تفاوت های این تجهیزات مخابراتی در طریقه برنامه ریزی آن است. که در سری TDA برنامه ریزی فقط از طریق درگاه usb که بر روی دستگاه است میسر می شود اما در سانترال تحت شبکه به دلیل فعال بودن بر روی شبکه WAN, LAN به راحتی می توان از هر جایی که دسترسی به اینترنت داشته باشید تنظیمات مورد نظر را پیاده سازی کنید.

  وجود 2 درگاه وسعی صدا در سانترال پر ظرفیت تحت شبکه به کاربران این امکان را می دهد تا به جای استفاده از کارت های TDA0140 و TDA0141 از طریق یکی از درگاه های صدا، سروی دیزا را به راحتی پایه گذاری کنند و هزینه خرید کارت های مختلف به راحتی کاهش می یابد.

  اطلاعات بیشتر در سایت پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:46 توسط : سانترال | دسته : | 38 بازدید
 • []

 • این نرم افزار برای افرادی با سطوح دسترسی مختلف طراحی شده است که هر فرد با توجه به سطح نیازی که دارد می تواند از این نرم افزارها استفاده کند.

  در سانترال تحت شبکه نرم افزاری وجود دارد که CA نام دارد. CA یک نرم افزار کاربردی بسیار سودمند است که در هنگام دریافت تماس و یا برقراری مکالمه ای با هر داخلی و یا شماره ای خارج از سانترال اطلاعات را بر روی صحنه نمایشگر رایانه شما به تصویر می کشد. در واقع این نرم افزار ابزارهایی مختلف را برای ارتقاء ارتباطات همزمان کاربران سانترال تلفن امکان پذیر می سازد.

  CApro

  استفاده پیشرفته و کارایی های متنوع این نرم افزار هنگام استفاده از این مدل از نرم افزار به سادگی نمود پیدا می کند. این نرم افزار در عین امکان ارتباط تماس ها به فرد این اجازه را می دهد که از در دسترس بودن کاربران در مکان های مختلف اطلاع پیدا کند.

  CA basic

  همانطور که از نامش مشخص است امکان استفاده از نرم افزار را به صورت کاملا ابتدایی و اولیه در اختیار افراد قرار می دهد که می توان توسط این نرم افزار به سرعت و با یک انتخاب تماس ها را برای کارمندان و اپراتورها فراهم آورد.

  از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  شماره گیر تصویری از طریق رایانه   

  منو popup در هنگام دریافت تماس بر روی صفحه مانیتور

  تاریخچه مکالمه هر فرد

  امکان فعال سازی بر روی thinclient برای افراد در هر جای دنیا و ارتباط از طریق بستر وب

  یکپارچه سازی با نرم افزار crm برای نمایش شماره ها و اطلاعات افراد

  دسترسی آسان به قابلیت های عمومی تلفن

  اطلاع از حضور افراد

  امکان ارتباط بسیار آسان به سیتسم پست صوتی شخص (پیغام گیر)

  یکپارچه سازی و امکان فعالیت با نرم افزارهای excel , word و...

  KX-NSC2110 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 10 نفر

  KX-NSC2140 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 40 نفر

  KX-NSC2144 کد فعال سازی نرم افزار CA Basic برای 128 نفر

  KX-NSC2201 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 1 نفر

  KX-NSC2205 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 5 نفر

  KX-NSC2210 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 10 نفر

  KX-NSC2240 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 40 نفر

  KX-NSC2244 کد فعال سازی نرم افزار CA pro برای 128 نفر

  همانطور که بیان شد این نرم افزار بر روی دستگاه سانترال تحت شبکه سری TDE نصب و راه اندازی می شود. برای استفاده از این نرم افزار مدیریتی باید متناسب با نوع نرم افزار و تعداد کاربران از کدهای فعال سازی مختلفی بهره برد. کدهای زیر مربوط به فعال سازی این نرم افزار به حساب می آیند که متناسب با تعداد کاربران و مدل نرم افزار (basic-pro) قابل انتخاب است. 

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:45 توسط : سانترال | دسته : | 38 بازدید
 • []

 • در سانترال تحت شبکه نرم افزاری وجود دارد که CA نام دارد. CA یک نرم افزار کاربردی بسیار سودمند است که در هنگام دریافت تماس و یا برقراری مکالمه ای با هر داخلی و یا شماره ای خارج از سانترال اطلاعات را بر روی صحنه نمایشگر رایانه شما به تصویر می کشد. در واقع این نرم افزار ابزارهایی مختلف را برای ارتقاء ارتباطات همزمان کاربران سانترال پاناسونیک امکان پذیر می سازد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:44 توسط : سانترال | دسته : | 45 بازدید
 • []

 • تعمیر تلفن، تعمیر سانترال، تعمیر فکس، تعمیر سیستم های مخابراتی:

  -  تلفن بیسیم

  -  تلفن رومیزی

  - تعویض انواع تونر ، کاربن ، کارتریج ، فیلم ، ریبون ، درام

  - تعمیر تلفن سانترال (دیجیتال ، هایبرید ، اختصاصی پاناسونیک)

  -  فکس (کاربنی ، حرارتی ، لیزری

  - تعمیر سانترال ( کم ظرفیت ، پرظرفیت ، تحت شبکه )

  - عيب يابي دستگاه و خطوط داخلي و شهري شما

  - برنامه ريزي انواع مراکز تلفن سانترال از قبيل: TDA600,TDA200,TDA100,TD500,TES824

  - فروش سانترال و خرید سانترال های مختلف

  - داکت کشي و کابل کشي توسط افراد مجرب و فني

  - و ...

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:44 توسط : سانترال | دسته : | 37 بازدید
 • []

 • در شرکت‌های کوچک برای بهینه‌سازی تماس‌ها اغلب از سیستم‌های سانترال کم‌ظرفیت استفاده می‌شود که این سیستم‌ها در هنگام توسعه شرکت قابل‌استفاده نیست و برای این منظور باید به فکر چاره‌ای افتاد

  شرکت‌ها و مجموعه‌ها همواره در حال پیشرفت هستند. رد این مجموعه‌ها برای افزایش سرعت پیشرفت از افرادی کاری دعوت به همکاری می‌کنند که درنهایت این دعوت به همکاری موجب توسعه سازمان و افزایش تعداد کارکنان می‌شود. این افزایش تبعاتی خاص دارد که در تک‌تک زمینه به چشم می‌خورد. اما اولین نکته‌ای که در نظر گرفته می‌شود ایجاد فضایی برای این افراد برای اشتغال به کار و هم‌چنین قرار دادن تجهیزاتی ارتباطی برای برآورده ساختن نیازهای سیستم است.

  آیا قصد خرید خط 4 یا 5 رقمی را دارد؟

  آیا تعداد خطوط شهری قابل‌افزایش است؟

  آیا به گسترش دفتر کار خود در محدوده جغرافیایی تمایل دارد؟

  کارکنان خود را تا چه تعداد در نظر گرفته‌اید؟ آیا تعداد خاصی در نظر دارید و یا با افزایش کارها تمایل به جذب کارمند دارد؟

  اگر محیط کار دارای دفاتر و یا کارخانه‌ای در منطقه دیگری است تمایل به یکپارچه‌سازی آن‌ها با یکدیگر را دارد؟

  سانترال پاناسونیک

  مدیرانی که در پاسخ به سؤال 4 و 5 گزینه بله را انتخاب می‌کنند و نیاز به یکپارچه‌سازی دفاتر خود را احساس می‌کنند باید با توجه به سؤالات 1تا3 از سری تحت شبکه پاناسونیک استفاده نمایند. تفاوت این دو سری پرظرفیت در قابلیت اتصال از راه دور و یکپارچه‌سازی مراکز تلفن با یکدیگر است که این ویژگی بارز محصولات سری KX-TDE100/200/600  است.

  پاسخ به این سؤال و سؤالاتی این‌چنینی به فرد کمک می‌کند تا بتواند بهترین انتخاب را متناسب با ویژگی و قابلیت‌های هر دستگاه داشته باشد اما بیشتر شرکت‌های این‌چنینی هنگام ارتقاء دستگاه از کم‌ظرفیت‌ترین دستگاه سری TDA استفاده می‌کنند مانند KX-TDA100  و KX-TDA100D

  هم‌چنین با توجه به محدودیت‌های KX-TDA100 در جای دادن کارت اغلب شرکت‌ها از KX-TDA100D استفاده می‌کنند با این تفاوت که در کنار ارتقاء مرکز تلفن خود، تلفن سانترال خود را نیز ارتقاء می‌دهند (از حالت هایبرید به حالت دیجیتال)

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:43 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • Sip پروتکل و یا یکی از مجموعه راه های اتصال صدا بر روی بستر اینترنت است. Sip در واقع یکی از قدرتمند ترین این راه ها و مسیرهای ارتباطی است که باعث می شود کلیه محصولات صرف نظر از برند ویژگی که دارند در صورت تبعیت از این پروتکل بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در اقع sip را می توان یکی از مهم ترین و پایه ای ترین قسمت یک ارتباط دانست.

  پاناسونیک در سری دستگاه سانترال پرظرفیت خود امکان ارتباط اینترنتی را برای کاربران خود فراهم کرد اما این ویژگی را به دو دسته محدود و نا محدود دسته بندی کرده است:

  بهره گیری از ارتباط اینترنتی به صورت محدود (voip)

  در سانترال پرظرفیت سری دیجیتال (TDA) این ویژگی به دو روش امکان پذیر است :

  ارتباط چند تلفن تحت شبکه به یکدیگر

  ارتباط چند دستگاه سانترال به یکدیگر

  بهره گیری از ارتباط اینترنتی نامحدود (VOIP)

  در سانترال پرظرفیت سری TDE با وجود کارت های TDE0110 و TDE0111 به راه اندازی محصولی مبتنی بر IP تلاش شده است که در این زمینه پاناسونیک بسیار موفق بوده است، با نصب این کارت ها بر روی دستگاه سانترال به راحتی می توان از سرویس های نامحدود ی بهره برد.

  در این سیستم با کمک گرفتن از کارت های TDA0470 و TDA0490 می توان ، چند مرکز تلفن سانترال و یا چند تلفن تحت شبکه را به یکدیگر امکان پذیر می کند. در این سرویس فقط می توان از تلفن تحت شبکه سری NT پاناسونیک استفاده نمود.

  مانند:

  امکان بهره گیری از موبایل به عنوان یک داخلی

  امکان استفاده از انواع تلفن های تحت شبکه با هر برندی

  ممکن ساختن بهره گیری از کامپیوتر به عنوان تلفن داخلی

  امکان ارتباط چند دستگاه سانترال به یکدیگر

  و......

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:42 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • دستگاه سانترال در بدو خرید جعبه ای خالی است و متناسب به مدل آن با تهیه کارت های خط شهری و داخلی تجهیز می شود . کارت های داخلی با ظرفیت های مختلفی در نظر گرفته شده است که برای کاربران خود محدودیت هایی قائل شده است اما یک ویژگی مهم وحیاتی برای کاربرانی خاص در نظر گرفته است .

  تلفن سانترال به 3 دسته بزرگ تلفن هایبرید ، دیجیتال و دکت تقسیم بندی می شود .  دو دسته بندی اول که شامل تلفن های رومیزی است قابلیتی خاص را به کاربران دستگاه سانترال می دهند و آن هم امکان اتصال یک تلفن دیگر به تلفن اصلی است .

  Digital Extra Device Port  و تلفن سانترال دیجیتال

  Digital Extra Device Port یا پورت اضافه دیجیتال . برای فهم بهتر می توان این گونه بیان کرد که می توان یک داخلی دیجیتال اضافه از تلفن دیجیتال گرفت .

  اگر به پشت تلفن های دیجیتال دقت کنید 2 درگاه سوکت در نظر گرفته شده است .

  TO TEL

  TO MAIN UNIT

  تلفن سانترال از طریق سیم دو زوجی تخت به کارت داخلی سانترال متصل می شود . در واقع از یک طرف با اتصال به درگاه TO MAIN UNIT از طریق سر سوکت RJ-11 1و از سمت دیگر با سربندی در کابل آمفونل در سانترال تعریف می شود . این روند در کلیه تلفن های سانترال هایبرید و دیجیتال به یک روش است اما در تلفن دیجیتال یک درگاه دیگری نیز در نظر گرفته شده است با نام TO TEL . این درگاه به کاربری دیگر این امکان را می دهد تا داخلی کاملاً مجزا و تفکیک شده از این گوشی تلفنی را تعریف کرده و استفاده نماید .

  در واقع تلفن دیجیتالی دیگر در فاصله نهایتاً دو متری را با استفاده از سیم دو زوجی به تلفن اصلی متصل به سانترال می توان تعریف نمود .

  ویژگی های DXDP

  این امکان در سانترال ویژگی های منحصر به فرد دارد که می توان به چند مورد آن به صورت کاملاً خلاصه اشاره کرد :

  تعریف یک خط با شماره داخلی مجزا و منحصر به فرد

  بهره گیری از امکانات سانترال پاناسونیک به صورت کاملاً یکسان

  استفاده بهینه از فضای کارت های سانترال

  صرفه جویی در خرید هر کارت داخلی دیجیتال

  دو برابر کردن ظرفیت محیط در صورت افزایش داخلی

  کاهش هزینه سیم کشی از سانترال به هر تلفن

  با توجه به موارد فوق وجود این امکان در دسری پرظرفیت را می توان یک گزینه کاملاً قابل اتکا نامید زیرا در کاهش هزینه های خرید کارت داخلی و حتی هزینه سیم و سیم کشی نیز نیز تأثیر مستقیم و بسیار زیادی دارد .

   

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:42 توسط : سانترال | دسته : | 47 بازدید
 • []


 • صفحه قبل 1 2 3 4 صفحه بعد
  سفارش تبليغات
  میکروتیک | فرش کاشان | آژانس هواپیمايی | طراحی بنر | اجاره منزل مبله | آموزش بازاریابی | میز کانتر | گیت کنترل تردد | اجاره سوئيت در شيراز | نوبت دهی پزشکان شیراز | پاپ آپ نمایشگاهی | دکتر نوروزیان | ثبت برند | منزل مبله شیراز | ثبت شرکت | منزل مبله | محمد دبیری
  X
  تبليغات