دسته بندي ها

جستجو

لينک هاي روزانه

جعبه پیام
امکانات


آرشيو

خبرنامه

آمار

آنلاین : 1
بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 2
بازدید هفته گذشته : 21
بازدید ماه گذشته : 71
بازدید سال گذشته : 1945
کل بازدید : 4736

لينک دوستان

پاناسونیک برای کاهش هزینه‌های خرید افراد و به صرفه شدن خرید محصولات خود برخی از محصولات را به صورت بسته‌هایی ترکیبی ارائه می‌دهد. گوشی tg2522 نیز جز همین دسته از کالاهای اقتصادی است که پاناسونیک برای کاربران در نظر گرفته است.

با توجه به توضیحات فوق می توان این محصول را تلفن سانترال نیز نامید زیرا با اتصال به این مرکز تلفن امکاناتی بی نظیر ار به کاربر خود ارائه می دهد

در محیط‌هایی بزرگ و یا منازلی که نیاز به دو گوش بی سیم احساس می‌شود خرید یک گوشی اصلی در یک تک گوشی بی سیم از نظر اقتصادی و هزینه آنچنان به صرفه نیست به همین دلیل با ترکیب این دو محصول در کنار یکدیگر به صورت پیش فرض هزینه را برای کاربر کاهش می دهد.

گوشی دو بیسیم پاناسونیک با منشی دیجیتال و سیستم بهبود بخش صدا در هنگام مکالمه

گوش دوم با قابلیت‌هایی مشابه با گوشی پایه امکاناتی مانند سیستم بهبود بخش صدا، شنود پیغام از روی گوشی بی سیم، ذکر نام شخص برای برقراری تماس را ارائه می‌دهد که در نوع خود بی نظیر است.

اطلاعات بیشتر در سایت طاها پاناسونیک

 

نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:59 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • تلفن بی سیم با قابلیت‌هایی بی نظیر برای دسترسی راحت

  بعضی افراد هم وجود پایه شماره گیر و یا کلیدهایی تنظیماتی خاص برای تنظیم پیغام گیر را اشکالات اساسی این تلفن بر می‌شمارند که می توان در توجیه این نقض گفت که وجود حافظه 20 دقیقه‌ای موجود در این گوشی بهترین حالت برای حفظ پیام است که کاربر می‌توان داشته باشد.

  این گوشی شیک و زیبا به گونه‌ای طراحی شده که در هر حالتی برای کاربر مفید و کارآمد است. برای برقراری تماس دراین تلفن کافی است نام فرد را بگویید تماس به راحتی برقرار می‌شود. این ویژگی بسیار عالی و بی نظیر در این گوشی باعث می‌شود تا در صورتی که بخواهید بدون استفاده از دست خود مطالعه‌ای لذت بخش داشته باشد به راحتی امکان پذیر است.

  گوشی بی سیم به همراه منشی دیجیتال و سیستم تقویت صدا این تلفن در مرکز تلفن سانترال نیز کارایی دارد

  سیستم کاهش نویز و سیگنال موجود در این تلفن باعث می‌شود تا با فشردن کلید eco mode بر روی گوشی سیگنال‌های مخرب و مضر را به شکل قابل توجهی کاهش داد که وجود این کلید باعث شد تا این تلفن جز محصولات دوستدار محیط زیست قرار گیرد.

  صدای واضح و شفاف در هنگام مکالمه، امکان برقراری تماس گروهی (کنفرانس) و افزایش سه گوشی بی سیم دیگر در کنار سیستم منشی و دیجیتال باعث شده است تا این محصول به تلفنی بی رقیب مبدل شود. این گوشی در مقایسه با قیمت و کارایی که دارد بهترین انتخاب برای کاربر است.

  اطلاعات تکمیلی در طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:58 توسط : سانترال | دسته : | 43 بازدید
 • []

 • کیفیت صدا یکی از مهمترین نکاتی است که خریداران تجهیزات ارتباطی مانند تلفن به آن اهمیت می‌دهند به همین دلیل وجود سیستم بهبود بخش صدا یکی از ویژگی‌های مهم نرم افزاری هسته تلفن به حساب می آ‌ید.

  امکان افزایش 2 گوشی دیگر به مدل اصلی سبب می‌شود تا بتوان قابلیت‌های سیستم را تا 2 برابر افزایش داد. صفحه نمایشگر 2 سطری با وضوح بسیار مناسب از دیگر ویژگی‌های این گوشی به حساب می‌آید.

  tg2511 از تلفن‌هایی است که به غیر از سیستم بهبود بخش صدا ویژگی دیگری را نیز برای کاربر در نظر گرفته است که توسط کلیدی که در پایین کلید OFF قرار دارد فعال می‌شود

  تلفن بی سیم با کیفیت صدای بی نظیر و دوستدار محیط زیست این تلفن در سانترال های پاناسونیک نیز استفاده میشود

  . eco mode از ویژگی‌های بارز این دستگاه به حساب می‌آید که به کمک آن سیگنال‌های کمتری بین پایه و تلفن متصل می شود که این باعث حفظ محیط زیست از آسیب دیدگی بیشتر می‌شود. همچنین باعث کاهش خطرات ناشی از بیماری‌های خاص است.

  اطلاعا تکمیلی در سایت پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:58 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []

 • افزایش قابلیت‌هایی تلفن‌ها بسته به نیاز هر فرد متفاوت است. به همین دلیل پانسونیک تلفن‌ها و در واقع کلیه محصولات خود را با دایره بزرگی از تغییرات همواره وارد بازار می‌کند. tg2361 نیز جز همین دسته از محصولات است. افزایش یک گوشی بی سیم دیگر به مدل اولیه محصول (tg2361) باعث شده تا کاربر بتواند از سه طریق (گوشی اصلی، گوشی افزایشی، پایه) تماس را پاسخ گو باشد.

  این تلفن بیسیم قابل استفاده در دستگاه سانترال می باشد و به همین ترتیب می توان ان را تلفن سانترال نیز نام داد.

  گوشی بی سیم به همراه منشی دیجیتال کاملا پیشرفته با امکاناتی بی نظیر

  تکنولوژی بهبود و تقویت صدا در این تلفن باعث می‌شود تا در هر شرایطی بتوان صدای فرد را شنید که این ویژگی بسیار مناسب و کارایی زیادی دارد.

  اطلاعات بیشتر در سایت طاها پاناسونیک

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:57 توسط : سانترال | دسته : | 42 بازدید
 • []

 • کاربران تلفن ها دیگر از تلفن به عنوان یک وسیله ارتباطی انتظار نداشتند و این ارتقا انتظارات افراد باعث شد تا شرکت‌های تولید کننده تلاش کنند تا سیستم‌های ارتباطی با کیفیت بیشتری را طراحی کنند. در سانترال پاناسونیک

   یکی از این تلفن‌هاست که دستخوش تغییراتی اساسی شده است. وجود صفحه کلید و شماره گیر بر روی پایه گوشی باعث شده تا بتوان در صورت نیاز (هنگامی که تلفن بر روی شارژ است) تماس را بدین گونه ایجاد کرد و مطالعه را از طریق بلندگو آغاز نمود. همچنین وجود بلندگو در پایه تلفن به فرد کمک می کند تا ارتباط داخلی (پایه با تلفن) را به راحتی صورت دهد.

  گوشی بی سیم به همراه پیغام گیر کاملا دیجیتال برای دسترسی راحت به تماس گیرنده. و اپراتور گویا سانترال

  این گوشی درارای پیغام گیری کاملا دیجیتال است که به فرد تماس گیرنده کمک می‌کند تا در هنگام دریافت تماس و عدم جوابگویی از سمت دیگر پیغام مورد نظر خود را بگذارد.

  این تلفن را می توان جرء دسته تلفن سانترال نیز در نظر گرفت.

  دفترچه تلفنی با ظرفیت ثبت 50 شماره این اجازه را به کاربر می‌دهد که در هنگام دریافت تماس نام فرد تماس گیرنده را شنیده و در مورد پاسخ گویی به تماس تصمیم بگیرد. این امر جدای کاربرانی که چشمانی ضعیف دارند بسیار مناسب و کارآمد است. همچنین وجود چراغ اعلام تماس بر روی آنتن گوشی باعث می‌شود تا در هنگام خاموش کردن صدای گوشی باد توسط هشدار مورد توجه دریافت تماس شود.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:56 توسط : سانترال | دسته : | 37 بازدید
 • []

 • زیبایی محصول یکی از مهمترین اولویت‌های خرید همه کالاهایی است به دلیل متنوع بودن سلایق افراد نمایندگی پاناسونیک با تلاش بر تکریم مشتری تلاش کرده است تا محصولات متنوعی را وارد بازار کند.

  kx- tg1711 دقیقا از نظر فرم نرم افزاری و امکاناتی که دارد مانند مدل tg1611 است با این تفاوت که به این مدل فقط می توان 2 گوشی دیگر اضافه نمود که جمعا می‌توان از 3 گوشی متصل به یک خط شهری به راحتی استفاده نمود.

  تلفنی با ظاهری زیبا و ویژگی هایی کاملا مناسب برای مصارف خانگی

  کشیده شدن گوشی حالت مستطیلی که به دست آورده است باعث شده تا ظاهر متفاوتی نسبت به مدل قبلی خود داشته باشد. از دیگر امکانات این گوشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

      نور پس زمینه زرد رنگ

  این گوشی برای کاربران دستگاه سانترال قابل استفاده می باشد

  دفترچه تلفن با ظرفیت 50 حافظه

      کلید نمایشگر دو خطی

   

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:51 توسط : سانترال | دسته : | 38 بازدید
 • []

 • ظاهر شیک و طراحی مدرن آن باعث شده تا گوشی این قابلیت را داشته باشد تا جای اثر انگشت را محو کرده و گوشی در هر لحظه بدون اثر دست قابل استفاده باشد.

  تلفنی با ظاهری زیبا اما صفحه نمایشگر کوچک، صفحه نمایشگر 2 سطری این گوشی باعث می‌شود تا کاربر در هنگام دریافت تماس فقط بتواند شماره فرد و نام فرد را مشاهده کند. البته کوچک بودن lcd این گوشی چندان ضعف بزرگی نیست که باعث شود فرد از خرید این محصول منصرف شود.

  گوشی بی سیم با قابلیت اتصال 3 گوشی اضافه برای سهولت در برقراری تماس

  این گوشی برای کاربران دستگاه سانترال قابل استفاده می باشد

  صفحه نمایشگر با نور پس زمینه زرد به کاربر کمک می‌کند تا در شرایط نور کم نیز بتواند اطلاعات نمایش داده شده بر روی تلفن را مشاهده کند. همچنین قدرت بالا باطری به کاربر کمک ‌می کند تا از 15 ساعت مکالمه بدون نگرانی از قطع شدن لذت ببرد. همچنین در صورت افزایش گوشی به پایه اصلی می‌توان مطالعه‌ای چند نفره (کنفرانسی) را تجربه کرد که این امر از طریق استفاده از دو گوشی بی سیم امکان پذیر است.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:50 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • در محیط‌های بزرگ مانند منازل وجود یک گوشی بی سیم شاید انتخاب درستی نباشد به همین دلیل استفاده از تلفن‌هایی با دو گوشی بی سیم مانند tg1312 بهترین راه حل است. این گوشی در اصل همان مدل kx- tg1311 است که یک گوشی تک بی سیم دیگر به ان اضافه شده است قابلیت‌های این گوشی مانند مدل اولیه است فقط امکان در دسترس بودن گوشی برای افراد بیشتر شده است.

  امکان استفاده از تلفن بیسیم مدل kx-tg1312  در دستگاه سانترال از دیگر ویژگی های این محصول به حساب می آید

  گوشی بی سیم با قابلیت استفاده از دو گوشی بی سیم در برقراری تماس در سانترال

  کم مصرف بودن این گوشی در مصرف باطری به گونه‌ای است که قادر است 150 ساعت در حالت انتظار قرار گیرد.

   

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:49 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • kx- tg1311 با صفحه نمایشگری کوچک و ظاهری زیبا امکاناتی در خور کاربران را ارئه می‌دهد کلید هدایتگر در روی گوشی سبب می‌شود تا به راحتی فرد بتواند در هنگام مطالعه صدا را تنظیم کند و یا در هنگام مشاهده لیست تماس‌های دریافتی و تماس خروجی شماره افراد را مشاهده کند.

  امکان افزایش حداکثر 20گوشی بی سیم دیگر به تلفن از بزرگترین قابلیت‌های این سیستم ارتباطی به حساب می آید که قابلیت محیط را در پاسخ گویی به تماس افزایش می‌دهد.

  تلفن بیسیم پاناسونیک با مشخصات و مدل KX-TG1311

  ایده طراحی تلفن‌های بی سیم از آنجایی که به ذهن تولید کنندگان که افراد بتوانند در هر فاصله‌ای از پایه تلفن بتوانند پاسخ گوی تماس‌های خود باشند. نمایندگی پاناسونیک این محصولات را در سری‌های مختلفی با ویژگی‌های متفاوتی طراحی کرده است که هر فرد می‌‌تواند متناسب با نیاز خود از این گوشی‌ها انتخاب کند.

  تلفنی کوچک با امکان برقراری تماس سریع با قابلیت اتصال به کلید به دستگاه‌های سانترال

  تلفن بیسیم پاناسونیک مدل kx-tg1311

  دفترچه تلفنی با حافظه 50 شماره‌ای به فرد کمک می‌کند تا در هنگام دریافت تماس با مشاهده نام افراد به راحتی بتواند پاسخ گویی تماس‌‌ها باشد. همچنین وجود نور پس زمینه به خواندن شماره و نام افراد در تاریکی و یا محیط‌هایی با نور محدود بسیار کمک میکند.عمر مفید بسیار بالا باطری به کاربر کمک می‌کند تا 17 ساعت مکالمه را به راحتی داشته باشد و پس گوشی در شارژ قرار دهد و در مدت حداکثر 7 ساعت گوشی آماده مکالمه باشد.

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:49 توسط : سانترال | دسته : | 39 بازدید
 • []

 • KX-PRD262 تلفنی با ظاهری بسیار شیک و امکاناتی فوق‌العاده می باشد به همین دلیل توصیه می‌شود در منازل و یا شرکت‌های تقریباً کوچک استفاده شود. وجود امکاناتی مانند سازگاری با تلفن همراه و کالر آیدی امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است .

  نسل جدید تلفن‌های بی‌سیم، محصولاتی کاملاً متفاوت با تلفن‌های اولیه هستند. وجود ویژگی‌هایی خاص نرم‌افزاری برای افزایش کیفیت و امنیت مکالمات باعث شده تا فرد با خیالی آسوده به مکالمه خود بپردازد. اما هنوز هم با این پیشرفت باورنکردنی امکاناتی کاملاً مشترک در بین این دو نسل وجود دارد.

  منشی تلفنی دیجیتال

  امکان اتصال به دیوار

  مدیریت پیغام‌ها از تلفن سیار

  صدای بهینه‌شده و سرویس بهبود بخش صدا

  وجود کلیدهایی خاص جهت مدیریت برخی امکانات از روی پایه تلفن

  اما نسل جدید، برتری‌های بزرگی نسبت به نسل اولیه دارد که این به‌روزرسانی گامی مستحکم در ورود به دنیای جدید است.

  تلفن فوق‌العاده زیبا با امکان یکپارچه‌سازی با دوگوشی هوشمند

  تلفن بیسیم فقط  پاناسونیک

  نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 17:48 توسط : سانترال | دسته : | 40 بازدید
 • []


 • سفارش تبليغات
  فرش کاشان | آژانس هواپیمایی | اجاره منزل مبله در شیراز | آموزش بازاریابی | میز کانتر | گیت کنترل تردد | اجاره سوئیت در شیراز | نوبت دهی پزشکان شیراز | پاپ آپ نمایشگاهی | دکتر نوروزیان | منزل مبله شیراز | طلایاب | ثبت شرکت | منزل مبله | محمد دبیری
  X
  تبليغات